dodano: 2005-11-26 20:30:58 odsłon: 1220

Prezent mikołajkowy dla stargardzkiej młodzieży

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Miasto i Parafie Stargardzkie zorganizowały dla młodzieży stargardzkiej „prezent mikołajkowy” w postaci koncertu zespołu „Anti Babilon System”. Zespół stanowią młodzi ludzie, którzy śpiewają w rytm muzyki reggae, modlą się oraz mówią o drodze swojego nawrócenia, porzucenia narkotyków i zmianie swojego życia.

Koncert będzie miał miejsce w niedzielę 4 grudnia o godz. 17.00 na Małej Scenie w Stargardzkim Centrum Kultury. Wiecej na temat zespołu na stronie: www.antibabylon.kdm.pl Serdecznie zapraszamy.


Świadectwo Pawła – członka zespołu:

Dlaczego nie wierzysz?"Ja obecnie jestem studentem teologii... 8 lat temu tego bym nie powiedział. Jezus zadziałał w moim życiu jak byłem na dnie kiedy brałem heroinę i bez niej nie mogłem już funkcjonować. Jak jej nie miałem to robiłem pod siebie, rzygałem... dopiero wtedy kiedy zawołałem jak ten "niewidomy pod Jerychem" z ewangelii wtedy zadziałał przez to co się działo na zewnątrz...
Moja rodzina podjęła walkę z moją chorobą (zamykanie w domu, brak narkotyków) to była męka... Aż któregoś dnia moja mama przyszła do domu po pracy i mówi: 'mam dla ciebie ośrodek pojedziemy go zobaczyć'... Później się okazało, że to ośrodek chrześcijański a ja z kościołem byłem na bakier... zgodziłem się i tam zobaczyłem pierwszy raz w życiu młodych ludzi którzy się modlą i to był szok dla mnie... Potem spowiedź - pierwszy raz w życiu szczera komunia św. - a po jakimś czasie pojechałem na rekolekcję po Jarocińskie i tam doświadczyłem Żywego Jezusa, który mnie kocha... od tego czasu jestem wolny i szczęśliwy i doświadczam go na codzień"

CHWAŁA PANU! PAWEŁ


26 listopada 2005r. 1220