dodano: 2012-06-03 03:28:52 odsłon: 1214

25. ROCZNICA WIZYTY OJCA ŚWIĘTEGO

W niedzielę, 10 czerwca zapraszamy do udziału w Apelu Maryjnym na Jasnych Błoniach w Szczecinie, który rozpocznie diecezjalne obchody 25. rocznicy wizyty Bł. Jana Pawła II w Szczecinie.

W poniedziałek, 11 czerwca, zapraszamy do udziału w nabożeństwie Słowa Bożego w kaplicy na Lotnisku w Goleniowie, o godz. 8.30. Modlitwie przewodniczyć będzie Ks. Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki Metropolita Lwowski.
W tym dniu po południu zapraszamy wszystkich do Bazyliki Archikatedralnej na Uroczystą Mszę Świętą, która odbędzie się o godz. 18.00. Liturgii przewodniczyć będzie i słowo Boże wygłosi również Ks. Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki Metropolita Lwowski, wieloletni sekretarz Bł. Jana Pawła II. Liturgię poprzedzi nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.15, a następnie film pt. "Jan Paweł II w Szczecinie" o godz. 17.30.

Archidiecezjalne Dziękczynienie w 25. rocznicę koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej przeżywać będziemy w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie w środę, 13 czerwca br. W tym dniu zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę Świętą o godz. 19.00. Poprzedzi ją modlitwa różańcowa od godz. 18.00. Po liturgii nastąpi procesja fatimska i Apel Maryjny. Organizujemy darmowy autokar dekanalny 13 .06. na Osiedle Słoneczne. Wyjazd spod Kolegiaty o godz. 17.00. Zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym.

03 czerwca 2012r. 1214