dodano: 2019-07-07 16:19:17 odsłon: 6027

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 7.07.2019 r.

1. W Liturgii Kościoła w najbliższy czwartek obchodzić będziemy święto św. Benedykta, Patrona Europy. Za Jego wstawiennictwem pragniemy modlić się, aby Europa wierna była swoim chrześcijańskim korzeniom.

2. Zapraszamy w najbliższą środę na nabożeństwo ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Do skarbonki przy kapicy można składać kartki z intencjami modlitewnymi; wieczorem natomiast zapraszamy na "Apel Jasnogórski” w intencji naszej Ojczyzny o godz. 21.00.

3. W najbliższy piątek 12.07. wieczorną Mszą św. rozpocznie się modlitwa "Jerycha Różańcowego” . Adoracja Najświętszego Sakramentu potrwa do soboty do godz. 17.15. Zachęcamy, aby znaleźć trochę czasu na osobistą modlitwę, tym samym włączając się w ten wielki nurt modlitwy Kościoła.

4. W sobotę 13.07 tradycyjnie w naszej parafii o godz. 17.15 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie. Podczas objawień w Fatimie Maryja prosiła, aby ludzie odmawiali różaniec, by ratować ludzkość przed katastrofą. Na naszych oczach dokonuje się erozja wartości, autorytetów; świat zmierza ku samozagładzie. Będziemy modlili się o opamiętanie i nawrócenie.

5. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne.

6. Jest do nabycia najnowsza pasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. Serdecznie zapraszamy do lektury. W najnowszej "Niedzieli” relacja ks. Marcina Miczkuły z otwarcia "Klubu Seniora”
7. Solenizantom i Jubilatom, którzy obchodzą swoje uroczystości składamy nasze najlepsze życzenia: błogosławieństwa Bożego, opieki świętych Patronów. Niech Pan Bóg błogosławi, strzeże, darzy łaską zdrowia.

8. Wszystkim kochanym Parafianom, miłym Gościom uczestniczącym z nami na Eucharystii życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego wypoczynku, błogosławionego tygodnia.

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz

07 lipca 2019r. 6027